
Туристичний одномісний гамак Naturehike (до 150 кг) Зелений UDstore -store-with-good-prices- Помаранчевий
859 ₴
- Немає в наявності
- Код: 9005570
+380 (67) 251-29-51
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Туристичний одномісний гамак Naturehike
Одномісний гамак Naturehike створений спеціально для любителів активного відпочинку, походів, пікніків та подорожей. Гамак дуже легко складається, важить менше кілограма і займе мінімум місця у сумці чи рюкзаку. Зроблений із якісного, міцного матеріалу 340T polyester. У комплекті чохол для зберігання, мотузки та карабіни для кріплення.
Особливості:
- одномісний;
- стійкий до розриву матеріал;
- вологостійкий;
- в комплект входять дві мотузки та два карабіни, для встановлення;
- легко збирається в зручний чохол, що входить до комплекту.
Характеристики:
- Матеріал - 340T polyester;
- У комплекті чохол для зберігання
- Навантаження – до 150 кг
- Розміри – 290х148мм
Кольори в наявності: Зелений, Помаранчевий, Синій
наявність кольору уточнюйте у менеджера-консультанта
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Довжина ложа | 290 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Матеріал ложа | поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип гамака | Одномісний |
| Тип ложа | Цілісне полотно |
| Ширина ложа | 148 мм |
| Габаритні розміри гамака | |
| Вага | 0.6 кг |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 148 мм |
| Комплектація гамака | |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Помаранчевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 859 ₴



