
SSD Kingston DC500M Enterprise 960GB 2.5"SATAIII 3D TLC UDstore -store-with-good-prices-
5 594,09 ₴
- Немає в наявності
- Код: SEDC500M/960G
DC500M: БАГАТОЦІЛЬОВИЙ SSD
DC500M — це потужний твердотільний накопичувач, розроблений для додатків із змішаним робочим навантаженням, де потрібно більш збалансоване поєднання операцій читання та запису. Він забезпечує більшу витривалість при записі в широкому діапазоні робочих навантажень, зберігаючи суворі вимоги до узгодженості продуктивності, розроблені для всіх твердотільних накопичувачів Kingston для центрів обробки даних. Центри обробки даних, які розміщують бази даних і різноманітні веб-додатки, можуть використовувати передбачувану продуктивність вводу-виводу та затримки, одночасно контролюючи витрати на інфраструктуру.
НАСКРІЗНИЙ ЗАХИСТ
Твердотільні накопичувачі серії DC500 мають захист наскрізного шляху передачі даних, щоб гарантувати, що всі дані користувача, які передаються на твердотільний накопичувач, захищені від тимчасових помилок. DC500R і DC500M мають вбудований захист від втрати живлення (PLP) за допомогою силових конденсаторів і вбудованого програмного забезпечення. Це забезпечує запис даних під час польоту у флеш-пам'ять NAND у разі неочікуваної втрати живлення. Крім того, PLP забезпечує оновлення таблиці відображення накопичувачів (FTL) перед припиненням живлення приводу. Ці засоби захисту від втрати живлення зменшують ймовірність втрати даних і забезпечують успішну повторну ініціалізацію накопичувача під час наступного ввімкнення живлення системи.
ЯКІСТЬ ОБСЛУГОВУВАННЯ (QOS)
Серія DC500 забезпечує QoS із узгодженістю, передбачуваністю затримки (часу відгуку) і продуктивністю IOPS (IOs per Second), одночасно обслуговуючи збалансоване робоче навантаження читання та запису. Передбачуваність продуктивності має важливе значення для програм веб-хостингу, які повинні відповідати обіцяним клієнтам угодам про рівень обслуговування. Ефективність серії DC500 забезпечує надійність, необхідну для додатків веб-серверів, яким потрібні диски, орієнтовані на читання, або багатофункціональні інтенсивні робочі навантаження, де час безвідмовної роботи є критично важливим.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kingston |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Об'єм накопичувача | 960 GB |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Total Bytes Written | 960 |
| Час напрацювання на відмову | 2 000 000 годин |
| Колір SSD | 7073 |
| Максимальна швидкість запису | 520 |
| Максимальна швидкість читання | до 555 Mb/s |
| Модель SSD | DC500M |
| Розміри | 69.9 × 100 × 7 мм |
| Країна реєстрації бренда | США |
| Тип елементів пам’яті | 3D NAND TLC |
| Тип накопичувача | Внутрішній |
- Ціна: 5 594,09 ₴

