
Мережевий зарядний пристрій Usams US-CC152 T46 33W QC+PD Digital Display Fast A+C Charger (EU) White UDstore
539,35 ₴
- Немає в наявності
- Код: CC152TC02
Мережевий зарядний пристрій Usams US-CC152 T46 допоможе швидко і безпечно зарядити різні гаджети: телефони, планшети, зовнішні акумулятори і т.д., адже він підтримує всі найвідоміші стандарти швидкої зарядки: Quick Charge 3.0, Power Delivery 3.0, Huawei Super Charge (SPC та FCP), AFC, MTK. Потужності 33 Вт вистачає навіть для живлення ноутбука. Завдяки наявності двох вихідних портів є можливість заряджати разом одразу два мобільні апарати. Компактний та легкий адаптер живлення зручно носити з собою у сумці чи рюкзаку – може виручити під час подорожей чи відряджень.
Зарядне виготовлене з якісних та міцних матеріалів. Має два роз’єми: USB та USB Type-C. Поряд з ними розташований дисплей ─ індикатор напруги.
Через порт оранжевого кольору здійснюється зарядка за технологією QC 3.0. Завдяки цьому сумісні гаджети будуть заряджатися в чотири рази швидше ніж від звичайної зарядки і на 27 відсотків швидше за QC 2.0.
Порт USB Type-C працює за стандартом Power Delivery і забезпечує швидку зарядку сумісних смартфонів та потужніших пристроїв. Для цього пристрій повинен бути з'єднаний кабелем, що підтримує стандарт PD.
Аксесуар автоматично визначає оптимальні вихідні параметри для швидкої та ефективної зарядки кожного гаджета, що підключається.
Обидва роз'єми можуть працювати одночасно: в цьому випадку максимальна вихідна напруга і струм складатимуть 5 В/3.6 А відповідно.
Модель оснащена багаторівневою системою захисту від перевантажень по струму, перегріву, перепадів напруги та короткого замикання, тим самим гарантує безпеку гаджетів, що заряджаються.
Аксесуар сумісний з більшістю існуючих мобільних апаратів, що заряджаються за допомогою кабелю з USB-конектором або штекером Type-C.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Usams |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Помаранчевий |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Тип | Мережевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Вага | 67 г |
| Вихід | 1.5 A |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Вихідна потужність | 33 W |
| Вихідна напруга | 20 V |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Мoдель | US-CC152 T46 |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
- Ціна: 539,35 ₴


