
Мережевий зарядний пристрій UGREEN CD137 Fast Charging Power Adapter with PD 20W EU (White) (UGR-60450) UDstore
491,36 ₴
- Немає в наявності
- Код: UGR-60450
Компактний і портативний зарядний пристрій UGREEN CD137 Fast Charging Power Adapter with PD 20W EU (White) (UGR-60450) забезпечує вихідну потужність до 20 Вт. Це дозволяє швидко заряджати телефони Apple, iPad і більшість пристроїв USB-C. Його інтелектуальний чіп забезпечує підвищену безпеку використання. Крім того, широкий діапазон напруг дозволяє успішно використовувати зарядний пристрій навіть під час подорожей.
БЕЗПЕЧНА ЗАРЯДКА
Завдяки інтелектуальній мікросхемі зарядний пристрій автоматично регулює струм відповідно до параметрів пристрою, що заряджається. Удосконалена система безпеки також захищає від короткого замикання, перегріву і перенапруги. Вам не потрібно турбуватися про пошкодження CD137 або обладнання, яке він живить.
КОМПАКТНИЙ РОЗМІР
Завдяки невеликому розміру і вазі зарядний пристрій легко поміститься в сумці, рюкзаку або навіть в кишені. Більш того, його діапазон напруги від 100 В до 240 В означає, що ви можете використовувати його практично де завгодно. Це робить зарядний пристрій ідеальним для подорожей.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ugreen |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Тип | Мережевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Вихід | 1.67 A |
| Вихідний роз'єм | Type C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Вихідна потужність | 20 W |
| Вихідна напруга | 12 W |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Мoдель | CD137 |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
- Ціна: 491,36 ₴



