
Мережевий зарядний пристрій WUW-C172 20W PD USB-C + USB QC3.0 18W black UDstore -store-with-good-prices-
177,12 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6972573335381
+380 (67) 251-29-51
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зарядний пристрій WUW-C172 обладнано портом живлення USB-C і портом швидкого заряджання USB-A. Він підтримує більшість протоколів заряджання: PD 3.0, QC 3.0/2, FCP, AFC, тому ви можете швидко заряджати два пристрої, наприклад, мобільний телефон та планшет, одночасно.
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ РОЗПОДІЛ ПОТУЖНОСТІ
Зарядний пристрій WUW-C172 забезпечує максимальну вихідну потужність 38 Вт(USB-A – 18W, USB-C – 20W) та допомагає вам працювати ефективно та гнучко.
НАДІЙНО І КОМПАКТНО
Зарядний пристрій WUW-C172 із вбудованою системою захисту може захистити підключений пристрій від короткого замикання, перегріву, перевантаження струмом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WUW |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Тип | Мережевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Вихід | 1.67 A |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Вихідна потужність | 20 W |
| Вихідна напруга | 12 W |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Мoдель | C172 |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Колір | 7068 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 177,12 ₴

