
Мережевий зарядний пристрій WUW-C228 30W Gan Charger USB C + USB A white UDstore -store-with-good-prices-
297,10 ₴
- Немає в наявності
- Код: C228
Зарядний пристрій WUW-C228 з максимальним струмом 3 А, який може заряджати пристрій з високою швидкістю. Заряджання USB-C потужністю 30 Вт забезпечує потужність, необхідну для заряджання смартфона до 50% приблизно за 30 хвилин — це в 3 рази швидше, ніж у старого зарядного пристрою на 5 Вт.
ГОТОВИЙ ДО ПОДОРОЖІ
Зарядний пристрій WUW-C228 з потужністю 30 Вт — ідеальний вибір для офісу, будинку чи подорожей. Завдяки мінімалістичному дизайну цей зарядний пристрій зручно носити із собою. Він маленький, легкий і ідеально підходить для вашого багажу.
БЕЗПЕЧНИЙ І НАДІЙНИЙ
WUW-C228 — безпечніший зарядний пристрій для ваших пристроїв. Він має безліч вбудованих засобів захисту, які забезпечують безпечне заряджання ваших пристроїв незалежно від ситуації. Захист від перенапруги, перегріву, захист від короткого замикання та галузеві сертифікати безпеки гарантують безпеку завдяки надійній конструкції.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WUW |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Вихід | 2.5 A |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Вихідна потужність | 30 W |
| Вихідна напруга | 12 V |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | C228 |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Колір | white |
- Ціна: 297,10 ₴
