
Мережевий зарядний пристрій ACEFAST A17 65W GaN multi-function HUB charger set White UDstore -store-with-good-prices-
1 199,84 ₴
- Немає в наявності
- Код: AFA17W
ACEFAST A17 GaN — багатофункціональний зарядний пристрій-концентратор із трьома портами:
— USB-C: макс. 60 Вт.
— USB-A: 5 Вт, 5 В / 1 А макс.
— Медіапорт для виведення мультимедіа: 4K/3840x2160/60Hz.
У такий спосіб, крім забезпечення зарядки PD потужністю до 60 Вт, він ACEFAST A17 GaN дозволяє підключити дисплей високої чіткості, наприклад монітор, телевізор високої чіткості або проєктор через порт HDMI, перетворивши його на великий дисплей для девайсу. Тож пристрій від ACEFAST більше схожий не на зарядний пристрій, а на докстанцію.
В реальних умовах зарядний концентратор є ідеальним аксесуаром для ноутбуків, що дозволяє отримати розширений дисплей під час заряджання, особливо якщо у ноутбука недостатньо великий екран.
Зарядні пристрої з нітриду галію (GaN) фізично менші, ніж інші сучасні зарядні пристрої. Як сучасна альтернатива кремнію, GaN здатний проводити набагато вищі напруги, ніж кремній. У той же час це також означає, що менше енергії витрачається на тепло при більш ефективній передачі струму.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acefast |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Power Delivery |
| Вага | 135 г |
| Вихідний роз'єм | Type C |
| Вхід | 100 – 240 V; 1.5 А; 50/60 Hz |
| Вихідна потужність | USB-C: макс 60 W; USB-A: 5 W |
| Кабель | USB Type-C |
| Комплект постачання | Зарядний пристрій; кабель USB-C потужністю 100 W |
| Мoдель | A17 |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
- Ціна: 1 199,84 ₴


