
Мережевий зарядний пристрій з кабелем ACEFAST A37 PD100W GaN (3*CUSB-C+USB-A) charger set White UDstore -store-with-good-prices-
1 990,01 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6974316281672
Мережевий зарядний пристрій ACEFAST A37 — швидкий зарядний пристрій з чотирма портами: 3 × USB-C + USB-A. Підходить для швидкого заряджання PD таких пристроїв, як ноутбук, планшет, мобільний телефон.
Загальна потужність: 100 W. Вихід на чотири порти: USB-C1 + USB-C2 + [USB-C3 + USB-A1]: 45 W + 30 W + [25 W] .
Мережевий зарядний пристрій ACEFAST A37 підтримує більшість протоколів швидкої зарядки: підтримка PPS/для PD3.0/для PD2.0/для QC4+/для QC3.0/для QC2.0/для AFC/для FCP/для SCP/для DCP1.5A/для IP 2.4A/для Sam 2A.
Зарядний пристрій ACEFAST виготовлений з вогнетривкого матеріалу PC. Він оснащений безліччю систем безпеки, які захищають пристрій від таких неприємностей, як перегрів, перенапруга, висока напруга або перенавантаження.
Електронні компоненти зарядного пристрою виконані за технологією GaN, тобто на основі нітриду галію, а не кремнію. Зарядний пристрій GaN забезпечує стабільнішу зарядку, швидке охолодження і має менший розмір.
ACEFAST A37 комплектується 2-метровим кабелем USB-C на USB-C потужністю 100 W для швидкого заряджання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acefast |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Кількість USB-портів | 4 |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Підтримка більшості протоколів швидкої зарядки |
| Вихід | 5 A |
| Вихідний роз'єм | 3 × USB Type-C; USB Type-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 1.8 А; 50/60 Hz |
| Вихідна потужність | 100 W |
| Вихідна напруга | 5 V; 9 V; 12 V; 15 V; 20 V |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Довжина кабелю | 2 м |
| Кабель | USB Type-C to USB Type-C |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | A37 GaN charger set(cable C to C) |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
- Ціна: 1 990,01 ₴



