
Мережевий зарядний пристрій з кабелем Vention 4-Port USB (C + C + A + A) GaN Charger (100W/100W/18W/18W) EU-Plug Black UDstore
1 923,16 ₴
- Немає в наявності
- Код: FBSBG-EU
Vention 4-Port USB (C + C + A + A) GaN Charger (100W/100W/18W/18W) EU-Plug Black — мережевий зарядний пристрій, здатний заряджати до 4 приладів одночасно.
Vention 4-Port виготовлений з вогнетривкого пластику, що гарантує його надійність. Окрім цього, прилад сертифікований за стандартами CE та RoHS, що свідчить про його безпечність.
Завдяки використанню нітрида галлія (GaN) зарядний пристрій може надавати максимальну потужність без перегріву й водночас залишатися компактним.
Пристрій оснащений двома роз’ємами USB Type-C та двома USB Type-A. Це робить його універсальним. За допомогою Vention 4-Port можна заряджати як смартфони й планшети, так і ноутбуки.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
− Type-C1/C2: 100W (PD/QC/FCP/AFC);
− USB-A1/A2: 18W (QC/FCP/AFC);
− C1+C2=45W+45W; C+A=65W+18W; А1+A2=5V/3А;
− C1+C2+A1=60W+ 20W+18W; C1+C2+A2=60W+20W+18W; C1+A1+A2=65W+5V/3А; C1+C2+A1+A2=60W+20W+5V/3А.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vention |
| Колір | Чорний |
| Тип | Кабель |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Quick Charge 5.0; Power Delivery 3.0; FCP; SCP; Samsung Fast Charge |
| Вихід | 5 A |
| Вихідний роз'єм | 2 × USB Type-A; 2 × USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V; 1.5 А; 50/60 Hz |
| Вихідна потужність | 100 W |
| Вихідна напруга | 20 V |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Кабель | Відсутній |
| Кількість USB-портів | 4 |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | FBSBG-EU |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
- Ціна: 1 923,16 ₴







