
Зовнішній акумулятор Xiaomi 33W Power Bank 10000mAh (Integrated Cable) Tan GL UDstore -store-with-good-prices-
1 472,37 ₴
- Готово до відправки
- Код: BHR9333GL
Xiaomi 33W Power Bank 10000mAh оснащений вбудованим кабелем USB-C і підтримує швидке заряджання потужністю до 33 Вт, що дає змогу швидко заряджати сучасні смартфони та інші пристрої.
КОМПАКТНІСТЬ І ПОРТАТИВНІСТЬ
Завдяки компактним розмірам та вбудованому кабелю, що перетворюється на зручний ремінець, цей акумулятор легко поміщається в руці або кишені, забезпечуючи зручність у повсякденному використанні.
ОДНОЧАСНА ЗАРЯДКА ТРЬОХ ПРИСТРОЇВ
Оснащений портами USB-C, USB-A і вбудованим кабелем, цей павербанк дає змогу заряджати до трьох пристроїв одночасно, задовольняючи потреби в енергії для смартфонів, планшетів та інших ґаджетів.
БЕЗПЕКА ТА НАДІЙНІСТЬ
Пристрій забезпечує дев'ять рівнів захисту, включно із захистом від перегрівання, короткого замикання та перенапруги, що гарантує безпеку ваших пристроїв під час заряджання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 212 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Вихідні інтерфейси | USB-A; USB-C; вбудований кабель USB-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 33 W |
| Країна-виробник | Китай |
| Призначення | Для зарядки пристроїв |
| Особливості | Вбудований кабель USB Type-C |
| Розміри | 80.9 × 65.9 × 26 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Тип акумулятора | Літій-іонні (Li-ion) |
| Колір корпусу | Beige |
- Ціна: 1 472,37 ₴




