
Зовнішній акумулятор HOCO J85 Wellspring digital display power bank(20000mAh) Black UDstore -store-with-good-prices-
781,04 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6931474757333
+380 (67) 251-29-51
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Зовнішній акумулятор Hoco J85 ємністю 20000 mAh — стильний та необхідний аксесуар для активних користувачів електронних пристроїв. Пауербанк Hoco J85 продовжить автономну роботу вашого смартфона, планшета або смартгодинника.
Power Bank оснащений роз'ємом USB та дисплеєм, що відображає інформацію про рівень заряду акумулятора.
Oсобливості:
- Літій-полімерний акумулятор.
- Вхід: Micro-USB/Type-C - 5В/2А.
- Вихід: USB 1/2 - 5В/2А. Загальний вихід: 5В/2А.
- Світлодіодний цифровий дисплей.
- Матеріал ABS + вогнестійкий корпус.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 418 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB; USB Type-C |
| Вихідні інтерфейси | 2 × USB-A |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Ємність акумулятора | 20000 mAh |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Індикація | З дисплеєм |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Модель Power bank | J85 |
| Призначення | Для смартфонів та планшетів |
| Особливості | з LED індикатором |
| Розміри | 138×70×28 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Тип акумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 781,04 ₴





