
Тримач для телефону Ulanzi Vijim Universal Mobile Phone Clip (UV-2294 ST-22) UDstore -store-with-good-prices-
228,54 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2294
+380 (67) 251-29-51
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Ulanzi Vijim Universal Mobile Phone Clip (UV-2294 ST-22) — тримач для смартфона з регулюванням нахилу та двома кріпленнями холодний башмак.
Ця пластикова модель сумісний з телефонами шириною від 55 до 87 мм. Смартфон швидко встановлюється на тримач, що дуже зручно. Він надає можливість регулювати кут нахилу смартфона на 180° та повертати на 360° для портретної та пейзажної зйомки.
Два кріплення холодний башмак призначені для додаткового обладнання, такого як камерне світло або мікрофон. Можливе використання обох одразу під час вертикальної зйомки на телефоні. За кріплення тримача до штатива, монопода або іншого обладнання відповідає стандартне різьблення 1/4 дюйма та швидкознімна платформа за типом ARCA.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 46 г |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Мoдель | Vijim Universal Mobile Phone Clip |
| Особливості | Регулювання кута нахилу, вертикальна й горизонатальна зйомка |
| Розміри | 100 × 41 × 32 мм |
| Сумісність | Зі смартфонами шириною 55 – 87 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Тип кріплення | Різьба 1/4" |
| Колір | 7073 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 228,54 ₴









