
Бездротові навушники Baseus Bowie MZ10 True Wireless Earphones Black UDstore -store-with-good-prices-
1 316,96 ₴
- Немає в наявності
- Код: NGTW340001
Baseus Bowie MZ10 — це бездротові навушники з бездоганним звучанням та безліччю переваг. Оснащені чутливою сенсорною панеллю, за допомогою якої можна, зокрема, керувати відтворенням музики або обробляти дзвінки.
АКТИВНЕ ШУМОЗАГЛУШЕННЯ
Один з ключових аспектів навушників Baseus Bowie MZ10 – це їхня активна система шумоподавлення (ANC). Ця функція дозволяє максимально ізолюватися від зовнішнього світу, щоб ви могли насолоджуватися вашою улюбленою музикою, подкастами чи аудіокнигами без зайвих перешкод. Незалежно від того, чи перебуваєте ви в гучному громадському транспорті, на галасливій вулиці або в жвавому офісі, система ANC ефективно пригнічує зовнішні звуки, надаючи вам комфортне прослуховування.
ДОВЕРШЕНИЙ ДИЗАЙН
Бездротові навушники Baseus Bowie MZ10 представлені у стильному чорному кольорі, що підійде для будь-якого випадку. Мініатюрне виконання in-ear робить їх ідеальними для повсякденного використання, подорожей та спорту. Особливість дизайну - унікальний безкришковий кейс із потужними магнітами, що гарантує надійне зберігання навушників усередині.
ЧУДОВА ЯКІСТЬ ЗВУКУ
З активним шумозаглушенням, навушники Baseus Bowie MZ10 забезпечують кришталево чисте та детальне звучання. Пориньте у світ музики та насолоджуйтесь кожною нотою без зайвих перешкод.
ТЕХНОЛОГІЇ НОВОГО ПОКОЛІННЯ
Bluetooth 5.2 гарантує стабільне та швидке з'єднання на відстані до 10 метрів. Функція швидкого заряджання Flash Charge, низька затримка в 0,06" і підтримка налаштувань через програму роблять використання навушників ще більш зручним та функціональним.
ТРИВАЛИЙ ЧАС РОБОТИ
З однієї зарядки навушники пропрацюють до 4,5 години при 70% гучності. Завдяки місткому зарядному кейсу загальний час прослуховування музики сягає 20 годин!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Вид навушників | Вакуумні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Мікрофон | Вбудований |
| Стан | Новий |
| Тип підключення | Бездротові |
| Тип роз'єму | Bluetooth 5.2 |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 400 mAh |
| Комплект постачання | Навушники; зарядний кейс; кабель Type-C |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Матеріал амбушурів | Силікон |
| Модель навушників | Bowie MZ10 |
| Наявність активного шумозаглушення | Технологія активного шумопоглинання ANC |
| Особливості | Сенсорне керування |
| Розміри | 65 × 47 × 26 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Час заряджання | 1.5 |
| Час роботи, год | 4.5 рік |
| Частотний діапазон | 20 – 20000 Hz |
- Ціна: 1 316,96 ₴




