
Бездротові навушники TWS ESSAGER Shining SL02 White UDstore -store-with-good-prices-
303,96 ₴
- Готово до відправки
- Код: EEJTW-SL02
Бездротові навушники ESSAGER (color box) Shining TWS Bluetooth earphones White ─ якісні бездротові навушники нового покоління. Кожен із навушників є повноцінним навушником і може використовуватися самостійно.
Завдяки технології Bluetooth версії 5.3, навушники мають стабільну передачу звуку, швидке з'єднання та низьке енергоспоживання. Зручне керування дозволяє одним кліком відповідати на дзвінки або керувати відтворенням аудіо.
Навушники підійдуть як для IOS, так і для Android. Сучасний стильний дизайн та зручний кейс із ємністю батареї 300 мАч гарантує комфортне використання.
Особливості:
− Оновлений Bluetooth 5.3, швидке та стабільне з'єднання;
− Двоканальне стерео, вражаюча якість звуку HiFi;
− Надчіткі телефонні розмови;
− Унікальний стильний дизайн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Essager |
| Країна виробник | Китай |
| Вид навушників | Вкладиші |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Мікрофон | Вбудований |
| Тип роз'єму | Bluetooth 5.3 |
| Тип підключення | Бездротові |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 300 mAh |
| Кабель | USB Type-C |
| Комплект постачання | Навушники; інструкція; кабель Type-C |
| Конструкція мікрофона | Вбудований в навушник |
| Матеріал | ABS + PC |
| Модель навушників | Shining TWS |
| Наявність активного шумозаглушення | Без активного шумоподавлення |
| Особливості | Сенсорне керування |
| Розміри | 50.2 × 46 × 32.4 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Колір | white |
| Час заряджання | 1.5-2 роки |
| Час роботи, год | 4 роки |
| Частотний діапазон | 20 – 20000 Hz |
- Ціна: 303,96 ₴





