
Бездротові накладні навушники BOROFONE BO32 Show BT headphones Black UDstore -store-with-good-prices-
379,38 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6941991118722
Навушники BOROFONE BO32 Show BT Headphones Black — це стильні бездротові навушники, які пропонують якісний звук, зручний дизайн і тривалий час автономної роботи. Вони ідеально підходять для прослуховування музики, перегляду відео та здійснення дзвінків завдяки вбудованому мікрофону. Ергономічна конструкція гарантує комфорт навіть при тривалому носінні.
ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ
Великі 40 мм динаміки забезпечують чітке звучання з глибокими басами. Використання через Bluetooth або дротове підключення (за допомогою 3.5 мм кабелю). До 10 годин роботи без підзарядки для музики чи дзвінків. Регульоване наголов’я та м’які амбушури забезпечують комфорт навіть при тривалому використанні. Підходять для смартфонів, планшетів, ноутбуків та інших пристроїв із Bluetooth або 3.5 мм аудіороз'ємом. Зручний для дзвінків та онлайн-спілкування. BOROFONE BO32 Show BT Headphones Black — це відмінний вибір для тих, хто шукає якісний звук, зручність і стиль у своїх навушниках.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Країна виробник | Китай |
| Вид навушників | Накладні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Мікрофон | Вбудований |
| Радіус дії | 10 м |
| Тип підключення | Бездротові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 200 mAh |
| Кабель | MicroUSB |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Матеріал амбушурів | Екошкіра |
| Модель навушників | BO32 Show |
| Призначення | Для ПК, для телефона, для спорту, для ігор, для ігрових консолей |
| Наявність активного шумозаглушення | Без активного шумоподавлення |
| Особливості | Підтримка Bluetooth, TF-карти, Aux та інших режимів |
| Розміри | 180 × 175 × 71 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Тип роз'єму | Bluetooth/AUX 3.5 мм |
| Колір | Black |
| Час заряджання | 1 |
| Час роботи, год | 10 годин |
| Частотний діапазон | 20 – 20000 Hz |
- Ціна: 379,38 ₴




