
Портативна колонка BOROFONE BR6 Miraculous sports wireless speaker Black UDstore -store-with-good-prices-
397,09 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6931474723901
Портативна колонка BOROFONE BR6 Miraculous sports wireless speaker Black — модель з яскравим дизайном та реалістичним звуком, що передає всі нюанси музичних композицій.
Завдяки ємній батареї акустика здатна працювати в безперервному режимі до 2 годин. Захищений від бризок води корпус виготовлений з високоякісного пластику, велика площа його поверхні виконана в текстильній обшивці. Є можливість прикріпити шнурок, що дозволить легко брати колонку з собою на прогулянки.
На верхній панелі пристрою розташовані кнопки керування, на бічній частині корпусу – прикриті заглушкою роз'єми Micro-USB та AUX, порт USB, слот для карток пам'яті, мікрофон. Модель також оснащена Bluetooth-ом версії 5.0 і FM-приймачем. Аксесуар комплектується кабелями Micro-USB та AUX.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 500 mAh |
| Час роботи від акумулятора | 2 години |
| Інтерфейс | Bluetooth |
| Клас захисту | IPX5 |
| Матеріал | Пластик |
| Модель колонки | BR6 Miraculous sports |
| Потужність | 10 W |
| Розміри | 126 × 90 × 89 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Тип | 269711 |
| Тип живлення | 11692 |
| Колір | Black |
| Час заряджання | 1.5 рік |
- Ціна: 397,09 ₴


