
Портативна колонка BOROFONE BR25 Crazy sound colorful luminous BT speaker Blue UDstore -store-with-good-prices-
510,79 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6974443386530
+380 (67) 251-29-51
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Borofone BR25 Crazy sound colorful luminous — бездротова колонка з кольоровим RGB-підсвічуванням . Колонка може відтворювати музику будь-яким способом: з USB флеш-накопичувача, TF картки пам'яті, по Bluetooth 5.3, а також може використовуватися як FM-радіоприймач.
Функція TWS ─ дозволяє з'єднувати кілька безпровідних колонок у одну аудіо-систему. Портативна колонка BOROFONE BR25 світиться по всьому діаметру корпуса на 360 градусів, має чіткий та якісний звук.
Працює від вбудованого акумулятора 1200 мАг або від micro-USB кабеля (входить у комплект).
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1200 mAh |
| Час роботи від акумулятора | 2 години |
| Інтерфейс | Bluetooth; AUX; USB; TF; FM; TWS |
| Клас захисту | IPX5 |
| Модель колонки | BR25 |
| Потужність | 5 W |
| Особливості | LED-підсвічування |
| Розміри | 185×80×80 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Тип | 269711 |
| Тип живлення | 11692 |
| Формат акустики | 1 |
| Колір | 7072 |
| Час заряджання | 1.5 рік |
Інформація для замовлення
- Ціна: 510,79 ₴



