
Дитячий смарт-годинник Kids SM LT32 32mm. SIM 4G. 500 mAh. GPS+IP65 Blue UDstore -store-with-good-prices-
2 078,57 ₴
- Немає в наявності
- Код: LT32Blue
Дитячий смартгодинник Kids SM LT32 GPS+IP65 — це гарна альтернатива смартфона. Модель підтримує nano-SIM і дозволяє дзвонити на 15 записаних номерів.
НАДІЙНІСТЬ І БЕЗПЕКА
У годинник вбудовані системи LBS та GPS, що дає можливість точно визначити, де перебуває ваша дитина. А функція відстеження годинника та електронний паркан допомагають контролювати її пересування. Кнопка SOS допомагає дитині швидко викликати допомогу в екстрених ситуаціях.
ПІДТРИМУЙТЕ ПОСТІЙНИЙ ЗВ’ЯЗОК З ДИТИНОЮ
У смартгодинник можна вставити nano-SIM та записати до 15 телефонних номерів. Ви зможете подзвонити дитині в будь-який момент, навіть якщо у неї немає смартфона. Wi-Fi та LTE дають змогу спілкуватися з дитиною, під’єднавши гаджет до інтернету.
ВІДЕОДЗВІНКИ
Модель має вбудовану камеру 0,3 МП та підтримує 4G відеодзвінки. Завжди можна набрати дитину й переконатися, що з нею все в порядку.
АКУМУЛЯТОР 500 мАг та ВОЛОГОЗАХИСТ
Смартгодинник має акумулятор ємністю 500 мАг, чого вистачає на декілька днів роботи. Захист за стандартом IP67 робить пристрій вологостійким. Він не боїться бризків, тож можна сміливо мити руки, не знімаючи аксесуар.
ВЕЛИКИЙ ЯСКРАВИЙ ДИСПЛЕЙ
Екран з діагоналлю 1,28” та матрицею IPS має роздільну здатність 240 х 240 пікселів. Зображення Kids SM LT32 GPS+IP65 буде чітким і яскравим.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 500 mAh |
| Бездротові інтерфейси | GPS, AGPS, LBS, Wi-Fi, 2G (GSM), 3G (WCDMA), 4G (LTE) |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Застосунок | Невідомо |
| Мoдель | LT32 GPS+IP65 |
| Обсяг оперативної пам'яті | 192 Mb |
| Розмір дисплею | 32 mm |
| Розміри | 49.5 × 46 × 16.5 мм |
| Спосіб зарядки | Дротовий і бездротовий |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Сумісна система | Android; iOS |
| Тип живлення | 11692 |
| Флеш пам'ять | 128 Mb |
| Функції | IP65, nano-SIM, дзвінки на 15 номерів, 4G відеодзвінки, кнопка SOS, функція відстеження годинника, камера 0,3 Мп, будильник, GEO-паркан, 7 ігор |
| Колір | Blue |
- Ціна: 2 078,57 ₴

