Агроволокно"AgroStar" 50 UV біле(3,2*5) #Ulshop#
113,96 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: А0049137
Агроволокно"AgroStar" 50 UV біле(3,2*5) #Ulshop#Немає в наявності
113,96 ₴
+380 (67) 251-29-51
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Агроволокно AgroStar – сучасний екологічний матеріал, що використовується в сільському господарські для підвищення врожайності та захисту рослин від різних кліматичних впливів навколишнього середовища. В асортименті агроволокно представлене у двох кольорових варіантах: біле та чорне, Розмір буває як в рулонах по 50 і 100м, так і в пакетах по 5 і 10 м шириною 1,6 і 3,2 м. Біле агроволокно призначене для захисту від холоду, вітру, спеки, а також для накриття рослин. Його використовують для виготовлення спеціальних ковпаків для утеплення дерев взимку та ранньою весною, для облаштування теплиць та парників, для накриття озимих посівів та ін. Основна функція чорного агроволокна – мульчування, воно зберігає вологу в ґрунті, перешкоджає формуванню кірки на поверхні, зберігає землю пухкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Agro Star |
| Тип | Агроволокно |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.850 г |
| Тип товару | Агроволокно укривне |
| Висота | 0.02 мм |
| Довжина: | 0.4 см |
| Кількість в пакованні | 25 |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал | Нетканий поліпропіленовий матеріал виготовлений за технологією спанбонд |
| Мінімальна кількість для замовлення | 1 |
| Призначення | Для укриття рослин,парників. Для захисту від заморозків,сонячних опіків,птахів,шкідників. Для захисту розсади. Для раннього висаджування. |
| Об'єм | 0.0055 мл |
| Особливості | Має пористу структуру,яка пропускає повітря, воду і необхідний для рослин спектр світла |
| Розмір | 3,2м*5м |
| Тип пакування | Поліетилен |
| Ширина | 0.35 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 113,96 ₴
