Сітка затіняюча "AgroStar"з UV(2*50) 60%затінення #Ulshop#
1 686,08 ₴
- В наявності
- Код: А0046430
Сітка затіняюча "AgroStar"з UV(2*50) 60%затінення #Ulshop#В наявності
1 686,08 ₴
+380 (67) 251-29-51
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Затінююча ткана сітка має широкий попит в Європейських країнах, а з недавніх пір стала популярною і в Україні. Ці міцні і в той же час дуже легкі вироби, виконані зі світлостабілізованого поліетилену, стали незамінними помічниками для овочівників, садівників, фермерів і городників-любителів. Використовують затінюючу сітку переважно в жаркий період, оскільки основним призначенням її являється захист рослин від сонячних променів, що може стати причиною загибелі урожаю. Сітка також використовується для притінення дитячих ігрових зон, альтанок, автостоянок і ін. У будівництві з її допомогою прикривають ремонтовані фасади будівель, будівельні ліси і тому подібне.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Матеріал | Поліетилен |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6.640 г |
| Тип товару | Сітка затіняюча з УФ стабілізатором |
| Висота | 1 мм |
| Довжина: | 0.2 см |
| Країна походження | Китай |
| Мінімальна кількість для замовлення | 1 |
| Призначення | Для : створення тіні ,маскування фасадних робіт,захисту рослин, тощо. |
| Об'єм | 0.032 мл |
| Особливості | Захищає від птахів,вітру,сонячних опіків та висихання |
| Щільність | 60% |
| Розмір | 2 м*50м |
| Тип пакування | Поліетилен |
| Ширина | 0.2 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 686,08 ₴
