
Контролер JP6715 (Model 5 нов) #Ulshop#
4 585,68 ₴
- В наявності
- Код: А0060965
+380 (67) 251-29-51
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Контролер для Model 5 — електронний модуль управління, що забезпечує стабільну роботу системи та точне керування основними функціями пристрою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dozer |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 0.07 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 22*12*7 см |
| Довжина: | 0.12 см |
| Кут фазування | 120° |
| Максимальний струм | 65 ±1 А |
| Напруга відсічення (захист АКБ) | 52V (при 60V), 61–63 В (за 72V) |
| Напруга | DC 60-72 В |
| Ширина | 0.22 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 585,68 ₴








