
Контролер JP601500 - 60V,50A (Model 3E нов) #Ulshop#
2 445,96 ₴
- В наявності
- Код: А0060990
+380 (67) 251-29-51
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Контролер для Model 3Е нов. — електронний модуль управління, що забезпечує стабільну роботу електродвигуна та точне керування основними функціями електротрицикла, включаючи регулювання швидкості, напрямку руху та взаємодію з освітленням і сигнальними пристроями. Корпус виконаний із термостійкого матеріалу, що забезпечує захист електроніки від вологи, пилу та вібрацій. Підтримує стабільну роботу всіх електросистем електротрицикла Model 3Е нов. у межах номінальної напруги.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dozer |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 0.07 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.500 г |
| Габарити | 22*11*6 см |
| Довжина: | 0.11 см |
| Кут фазування | 120° |
| Максимальний струм | 50 ±1 А (за 60V), 45 ±1 А (за 72V) |
| Напруга відсічення (захист АКБ) | 52V (при 60V), 61–63 В (за 72V) |
| Напруга | DC 60-72 В |
| Сумісно з | Dozer Model 3Е нов. |
| Ширина | 0.19 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 445,96 ₴








