
Внешний аккумулятор HOCO J138 Distant 22.5W+PD20W+DC12V multi-function power bank (60000mAh) Black UDstore
1 931,73 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6942007638524
Повербанк Hoco J138 — компактна універсальна батарея, виготовлена з високоякісних матеріалів, дозволить швидко та безпечно зарядити будь-який з ваших гаджетів. Зовнішній літій-полімерний акумулятор має ємність 60000 мАг.
Зарядний пристрій практично у використанні. Його зручно брати із собою, не турбуючись про випадкове пошкодження під час транспортування.
ШВИДКА І БЕЗПЕЧНА ЗАРЯДКА
Повербанк підтримує технологію швидкого заряджання Power Delivery та Quick Charge 3.0. За допомогою Quick Charge 3.0 підключені пристрої заряджаються вдвічі швидше, ніж з QC 1.0 і на третину швидше, ніж з QC 2.0. Технологія швидкого заряджання дозволяє не тільки заряджати в прискореному режимі підключені пристрої, але й зовнішній акумулятор.
Для безпеки гаджетів у пристрій вбудовано кілька рівнів захисту: від перенапруги, перезаряджання, короткого замикання та перегріву.
РОЗ'ЄМ DC 12V/1.4A
Призначений для заряджання потужніших пристроїв, що вимагають 12V. Наприклад, роутер або модем, а також інші пристрої з такою самою напругою та роз'ємом для підключення.
У разі відключення електроенергії та використання повербанку для живлення роутера наявність доступу до інтернету залежить від обладнання провайдера.
ЯКІСНІ МАТЕРІАЛИ
Корпус батареї виготовлений із вогнестійкого пластику, що значно подовжує термін експлуатації пристрою. Матове покриття не дасть акумулятору випадково вислизнути з рук.
На корпусі є LED-дисплей, який відображає рівень заряду батареї у відсотках.
ОСОБЛИВОСТІ І ПЕРЕВАГИ:
− підтримує технології швидкої зарядки;
− додатковий DC-вихід 12V, що забезпечує сумісність із потужнішими пристроями;
− дозволяє одночасно заряджати 5 пристроїв;
− ліхтарик;
− ремінець для зручного транспортування;
− оснащено захистом від короткого замикання та перегріву;
− індикатор заряду.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Тип | Универсальная батарея |
| Функции зарядки | Power Delivery |
| Пользовательские характеристики | |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Выходные интерфейсы | 3 × USB Type-A; 2 × USB Type-C; DC 12 V |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Емкость аккумулятора | 60000 mAh |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 22.5 W+PD20 W |
| Индикация | З дисплеєм |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 5 |
| Материал | ABS + PC |
| Модель Power bank | J138 Distant |
| Мощность | 22.5 W |
| Назначение | Для зарядки пристроїв |
| Особенности | З ліхтарем |
| Поддержка MagSafe | Нет |
| Розміри | 139 × 84 × 81 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип аккумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип заряджання | Мережа |
| Функції зарядки | Power Delivery; Quick Charge; FCP; SCP; AFC |
| Цвет корпуса | Black |
- Цена: 1 931,73 ₴






