
Навушники BOROFONE BO106 Cute cat ear luminous gaming headphones Phantom Cat UDstore -store-with-good-prices-
629,06 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6941991105357
+380 (67) 251-29-51
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
BOROFONE BO106 CAT EAR - це не лише ігрові навушники з високоякісним звуком, але й стильний аксесуар з оригінальним дизайном.
Вушка, що світяться, мають стильний і незвичайний вигляд. Модель призначена для геймерів і любителів аніме, які шукають стильний і яскравий аксесуар.
Навушники оснащені мікрофоном, що дає змогу зручно спілкуватися під час гри. Шумозаглушення забезпечує якісну комунікацію навіть у галасливих приміщеннях.
М'який матеріал амбушур забезпечує щільне прилягання і водночас комфорт користування. Висока якість звуку забезпечує яскравий ігровий досвід. Він гарантує максимальне занурення в процес.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Страна производитель | Китай |
| Вид наушников | Накладные |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Микрофон | Встроенный |
| Чувствительность | 110 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Імпеданс (опір) | 32 Ом |
| Кабель | Вбудований у корпус навушників |
| Конструкція мікрофона | Вбудований в корпус навушників |
| Матеріал амбушурів | Екошкіра |
| Модель навушників | BO106 Cute cat ear |
| Наявність активного шумозаглушення | З активним шумопоглинанням |
| Особенности | LED-підсвічування |
| Розміри | 223 × 198 × 115 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип разъема | USB-A + штекер 3.5 мм |
| Цвет | Phantom-Cat |
| Частотный диапазон | 20 – 20000 Hz |
Информация для заказа
- Цена: 629,06 ₴





