
Портативна колонка HOCO HC1 Trendy sound sports wireless speaker Blue UDstore -store-with-good-prices-
415,37 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6931474740199
Портативна Bluetooth-колонка HOCO HC1 Trendy sound sports wireless speaker Blue — це повноцінна акустична система, яка здивує найвибагливішого меломана.
Незважаючи на свої невеликі розміри, колонка Hoco HC1 відтворюватиме якісно і чисто вашу улюблену музику, тому що дана модель відрізняється своїми потужними динаміками 5 W.
Hoco HC1 виготовлена з високоякісного ABS-пластику у поєднанні з алюмінієвим сплавом, матеріали стійкі до високих та низьких температур, тому незалежно який сезон за вікном — беріть свою улюблену колонку та насолоджуйтесь музикою де б ви не знаходились.
З'єднання зі смартфоном відбувається за допомогою модуля Bluetooth, незалежно від операційної системи та моделі смартфона, при дотриманні дистанції не більше 10 метрів. Також колонка може відтворювати музику з вашого гаджета за допомогою кабелю AUX.
Ємність акумулятора колонки складає 1200 mАh, цього вистачає для 4 годин безперервної роботи.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1200 mAh |
| Время работы от аккумулятора | 4 год |
| Интерфейс | Bluetooth 5.0; USB; FM; AUX; microSD |
| Модель колонки | HC1 Trendy sound sports wireless speaker |
| Мощность | 5 W |
| Розміри | 142 × 85 × 85 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип | 269711 |
| Тип питания | 11692 |
| Цвет | 7072 |
- Цена: 415,37 ₴



